Kiedy jest potrzebna zmywarka?

zmywarki kapturowe

Różne będą sytuacje, gdy w końcu będzie nam potrzebna jakaś profesjonalna zmywarka. Może akurat popsuły się w naszej restauracji starszego typu maszyny albo po prostu już nie możemy sobie pozwolić na przestoje związane z myciem ręcznym. W końcu, więc powinny nas zaciekawić zmywarki kapturowe, jeżeli prowadzimy duży biznes gastronomiczny.

Urządzenia kuchenne wybrane przez specjalistów

Najlepiej wybierać oczywiście takie urządzenia, które będą proste w użyciu. Powinny się nadawać do mycia szkła oraz kubków, a także tac i pojemników. Nie zapominajmy oczywiście o talerzach różnej wielkości. Takie produkty znajdziemy w firmie chefstore.pl. Tu pracują specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym, którzy potrafią się dopasować do potrzeb każdego klienta indywidualnego oraz przedsiębiorców, którzy muszą kupić kilka albo nawet kilkanaście takich zmywarek. Głównym atutem tego typu urządzeń będzie sterowanie elektromechaniczne oraz różne programy mycia.

Dopasowanie do klienta

Gdy ktoś dzwoni do takich konsultantów to na pewno chce uzyskać kompleksowe informacje o takich zmywarkach. Będzie nas interesowała np. kwestia wymiarów. W końcu gdzieś musimy postawić takie urządzenia tak, aby nie przeszkadzały. W restauracji logistyka jest przecież kwestią bardzo istotną. Muszą one stać na uboczu i nie rzucać się w oczy. Optymalna długość ta może być 75 cm a szerokość około 90. Tu oczywiście dużym problemem może być dla nas moc całkowita, jeżeli mamy ograniczone wydatki na rachunki za prąd. Nie musimy się jednak martwić, ponieważ te zmywarki kapturowe są niezwykle oszczędne. Moc i całkowite napięcie to będą właśnie kolejne parametry podawane przez doradcę. Poza tym powinny nas zainteresować wymiary kosza, do którego będziemy wkładać brudne naczynia. To przekłada się bezpośrednio na to jak dużo możemy umyć naczyń oraz kubków, a także sztućców. Poza tym mamy tutaj gwarantowaną dodatkowo pompę odpływu i elektroniczny termometr wody. Są także dostępne obszerne opinie innych klientów – zawsze pozytywne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *